Celem powstania portalu było przekazanie farmaceutom wiedzy z zakresu stosowania substancji roślinnych oraz promocja produktów firmy Heel.

Strona zawiera specjalistyczną, dedykowaną farmaceutom wiedzę, dotyczącą interakcji leków roślinnych. Materiał edukacyjny o wysokiej jakości merytorycznej został przygotowany przez panią profesor - Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Skala zapotrzebowania na wiedzę oraz zebrany podczas tworzenia platformy content merytoryczny pozwoliły na rozszerzenie dotarcia na wszystkich lekarzy psychiatrów w Polsce.

Za poprawne rozwiązanie kursu, farmaceuta może zdobyć twarde punkty edukacyjnych.

W sekcji produktowej zostały zaprezentowane informacje na temat nowej linii naturalnych produktów: kremu na atopowe zapalenie skóry Dermaveel®, pięlęgnująco-kojącego żelu na ząbkowanie Viburgel, łagodząco-kojącego żelu na dziąsła Oreel.

Każdy z produktów został szczegółowo zaprezentowany na podstronach serwisu, wraz z możliwością zapoznania się reprintem z badań dotyczących składu produktów.

 

www.heelp-me.pl

Nieodłącznym elementem projektu są działania promocyjno-informacyjne, komunikacja e-mailingowa do naszych baz, wsparta też aktywnością w social mediach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMISKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadaj pytanie i dowiedz się jak nasze usługi mogą wspomóc Twój biznes!

ODWIEDŹ NAS
ul. Puławska 14
02-512 Warszawa