Neo Vinci - komunikacja medyczna.

 

Dążymy do poprawy jakości życia poprzez podnoszenie kompetencji kadry medycznej. Realizujemy kompleksowe programy edukacyjne z pełnym wachlarzem narzędzi komunikacyjnych, dopasowanych do specyfiki branży i rodzaju przekazywanej wiedzy.

Skutecznie wdrażamy projekty mające na celu wsparcie działań marketingowych, dynamiczną poprawę sprzedaży oraz pomoc przy tworzeniu koncepcji biznesowej przedsięwzięcia. 

NeoVinciZAKRES PROJEKTÓW OFEROWANYCH PRZEZ NEO VINCI

Edukacja specjalistów z branży medycznej
Edukacja specjalistów z branży medycznej
Komunikacja i marketing
Komunikacja i marketing
Badania (obserwacyjne, edukacyjne i kliniczne)
Badania (obserwacyjne, edukacyjne i kliniczne)
Analizy i raporty
Analizy i raporty
Motywowanie i wsparcie sprzedaży
Motywowanie i wsparcie sprzedaży

Wierzymy, że podstawą stabilnego wzrostu biznesu naszych klientów jest konsekwentna, oparta na zaufaniu i profesjonalizmie budowa świadomości marki wśród kadry medycznej.

Klienci Neo Vinci podkreślają jakość standardów obsługi.

Neo Vinci współpracuje z ośrodkami klinicznymi i naukowymi w Polsce.

Maciej Skrobisz
Maciej Skrobisz
Senior Product Manager - Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Neo-Vinci trafnie zdiagnozowało potrzeby biznesowe, czego rezultatem stała się medyczna platforma edukacyjna. (…) Potwierdzam że postawione przed agencją cele zostały osiągnięte, a nasza współpraca wyróżnia się wysokim poziomem merytorycznym i nienaganną obsługą klienta.

Magdalena Szczepańska
Magdalena Szczepańska
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu - Novascon Pharmaceutical Sp. z o.o.

Neo-Vinci dzięki dużemu doświadczeniu w realizacji specjalistycznych projektów strategicznych dla branży medycznej i farmaceutycznej, zaprezentowało i z powodzeniem wdrożyło kompleksowy zakres działań. Eksperci z Neo-Vinci wykazali się doskonałym zrozumieniem specyfiki branży w jakiej działamy.

Joanna Nowakowska
Joanna Nowakowska
Marketing Manager - Bayer Sp. z. o.o.

Realizacja projektu wyróżniała się profesjonalizmem ze strony Neo Vinci i dbałością o wszelkie szczegóły. Wartym podkreślenia jest bardzo dobry kontakt z agencją. Rekomenduję Neo-Vinci jako sprawdzonego partnera realizacji projektów edukacyjno-webinarowych.
 

NeoVinciZOBACZ JAK PRACUJEMY

Jak pracujemy

NeoVinciZESPÓŁ NEO VINCI

Ponad 10 lat w branży medycznej i farmaceutycznej. Kompetentni, rzetelni i zaangażowani w sprawy naszych Klientów. Wierzymy, że wiedza i profesjonalizm dają nam przewagę nad konkurencją, dlatego nieustannie szkolimy się i rozwijamy. Bogate doświadczenie pozwala nam pewnie stąpać w branży, otwartość na wyzwania sprawia, że stale poszukujemy nowych możliwości i rozwiązań. Drużyna Neo-Vinci to zgrany zespół, z którym po prostu przyjemnie się pracuje.

NeoVinciOFERTY PRACY

STANOWISKO
OFERTA WAŻNA DO:
Praca
PROJECT MANAGER
20.07.2020

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMISKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz do nas dołączyć? Cenimy kompetencje, kreatywność i zaangażowanie. Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą.

ODWIEDŹ NAS
ul. Puławska 14
02-512 Warszawa