Cel aplikacji
 

  • edukacja lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek oraz studentów medycyny i farmacji poprzez luźną formę quizową w rozgrywkach z komputerem lub z drugim użytkownikiem aplikacji,
  • prezentowanie produktów firm farmaceutycznych poprzez dedykowane quizy konkursowe z nagrodą ufundowaną przez sponsora, zamknięte, lub nie - numerem PWZ/PWZF w przypadku prezentpwania reklam produktów na receptę.

Rejestracja w aplikacji jest szybka i prosta. Rozgrywka rozpoczyna się od wybrania kategorii, po czym każdy z graczy ma za zadanie jak najszybciej wskazać właściwą odpowiedź na sześć pytań.

Rozwiązaniem dla firm farmaceutycznych są konkursy sponsorskie, w obrębie których możemy aktywnie promować firmę i jej produkty lecznicze. Istotne jest, że dostęp do części konkursowej związanej z produktami leczniczymi posiadają tylko użytkownicy zweryfikowani jako lekarze czy farmaceuci.

Pytania dostępne w grze tworzone są przez specjalistów, lekarzy, farmaceutów, część pytań stanowiących bazę Ask Med Now pochodzi z Centrum Egzaminów Medycznych (CEM).

 

www.askmednow.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMISKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadaj pytanie i dowiedz się jak nasze usługi mogą wspomóc Twój biznes!

ODWIEDŹ NAS
ul. Puławska 14
02-512 Warszawa