opublikowano: 18.08.2020

ARTUR KONEFAŁ
ARTUR KONEFAŁ
CEO Neo Vinci

Szanowni Państwo!

Zapraszam do zapoznania się z raportem dotyczącym preferencji lekarzy związanych z ich środowiskiem pracy oraz sposobów podnoszenia swoich kwalifikacji. Oba te aspekty, w kontekście sytuacji polskiej kadry medycznej wydają się dziś być niezwykle aktualne i interesujące.

W Polsce na 1000 mieszkańców przypada średnio 2,4 lekarza. To najmniej w całej Unii Europejskiej i wynik jeden z gorszych spośród wszystkich krajów europejskich. W naszym państwie brakuje lekarzy, jednocześnie kadra to podstawa funkcjonowania przychodni medycznych i szpitali. Obecnie wiele placówek ma ogromny problem z zatrudnieniem i utrzymaniem wystarczającej liczby lekarzy. Problem ten dotyczy zarówno sektora państwowego jak i prywatnego, niezależnie od wielkości miasta czy wsi.

Przygotowany przez nas raport to wartościowe źródło wiedzy dotyczące preferencji lekarzy w trakcie procesu poszukiwań pracodawcy jak i w czasie trwania ich zatrudnienia. Dzięki tym informacjom podmioty zatrudniające kadrę medyczną mogą skuteczniej walczyć o ich pozyskanie a także implementować rozwiązania, mające na celu ograniczenie rotacji kadry medycznej.

1. Wysokość wynagrodzenia i atmosfera pracy decydujące podczas zmiany pracodawcy.

Zaznacz trzy kluczowe wartości istotne dla Ciebie podczas wyboru miejsca pracy.

Wykres badania

Sondaż „Standardy pracy lekarzy w Polskich placówkach medycznych” przeprowadziło Neo-Vinci w terminie 1-24 kwietnia 2020r. Badanie wykonano metodą CAWI na grupie 191 aktywnych zawodowo lekarzy.

Zobacz BEZPŁATNIE pełną wersję raportu Zobacz BEZPŁATNIE pełną wersję raportu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMISKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadaj pytanie i dowiedz się jak nasze usługi mogą wspomóc Twój biznes!

ODWIEDŹ NAS
ul. Puławska 14
02-512 Warszawa