opublikowano: 2.09.2020

ARTUR KONEFAŁ
ARTUR KONEFAŁ
CEO Neo Vinci

Szanowni Państwo!

Zapraszam do zapoznania z raportem z badania, dotyczącego opinii lekarzy na temat powrotu dzieci do szkół oraz prognozowanych konsekwencji.

W tym roku 1 września wyglądał wyjątkowo. Dzieci powróciły do szkół po raz pierwszy od marca, kiedy szkoły przeszły na nauczanie zdalne. Taka forma edukacji wywołała oburzenie wielu rodziców, którzy wskazywali na brak możliwości łączenia pracy i skutecznego dopilnowania nauki dzieci. Rosnąca liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce oraz powrót dzieci do nauczania stacjonarnego, budzi niepokój. Z drugiej strony wskazuje się na fakt, że zamykanie szkół jest działaniem niewystarczającym, aby zapobiec epidemii COVID-19, choć wpływa na dynamikę zachorowań. Od miesięcy lekarze mierzą się z nową sytuacją związaną nie tylko z samym rozpoznaniem i leczeniem COVID-19, ale i ze zdalnymi wizytami, tele i videoporadami oraz wszystkimi konsekwencjami związanymi z wymogiem zachowania społecznego dystansu z pacjentem.

Przygotowany przez nas raport pokazuje, co lekarze myślą o powrocie do szkół, jakie prognozują konsekwencje oraz czy uważają wytyczne MEN za właściwe.

Zobacz BEZPŁATNIE pełną wersję raportu Zobacz BEZPŁATNIE pełną wersję raportu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMISKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadaj pytanie i dowiedz się jak nasze usługi mogą wspomóc Twój biznes!

ODWIEDŹ NAS
ul. Puławska 14
02-512 Warszawa